Celovečerní improvizovaná hra Sherlock Holmes – 24. 11. v Kameni

Čas začátku: 24.11.2017 19:30
Čas konce: ..

Místo: Divadlo Kámen Praha, Divadlo Kámen, Nekvasilova 625/2, Praha
Facebook: https://facebook.com/events/532897750387586

„Je to má stará zásada, že jakmile vyloučíte nemožné, všechno ostatní, co zbude, ať je to jakkoli nepravděpodobné, musí být pravda.“ IMPROvariace si troufají na celovečerní detektivku – nemožné? Tedy pravda! 🙂

Chmurný a sychravý podzim je jako stvořený pro pořádný zločin! Zločin, který dokáže vyřešit jedině největší ze všech detektivů. Proto jsme si pro vás v listopadu připravil opravdovou lahůdku – Celovečerní improvizovanou detektivku: SHERLOCK HOLMES, která se uskuteční v pátek 24. 11. 2017 od 19:30 v Divadle Kámen (Nekvasilova 2, Praha 8 – stanice metra linky B, Invalidovna). Jako předloha nám poslouží jak známý film, tak oblíbené seriály!

V první části večera budete jako obvykle svědky nelítostného divadelního konkurzu, který otestuje schopnosti a možnosti našich zkušených improvizátorů. Který z našich pánů má dostatečnou mozkovou kapacitu na to, aby se zhostil slavného detektiva z pera sira Arthura Conana Doyla? A kdo má naopak vlohy k tomu, aby se proti němu postavil, jako zákeřný padouch profesor Moriarty? A komu nezbude nic jiného, než hrát mrtvolu?

V druhé části večera potom vznikne jedinečná a neopakovatelná improvizovaná divadelní detektivka ovlivněná vašimi autorskými náměty a nápady. Nic není předem připraveno a vše vzniká na místě přímo před zraky našich diváků.

Rezervace probíhají na emailu rezervace@improvariace.cz. Úspěšná rezervace Vám bude v nejkratším možném termínu potvrzena emailem (bez potvrzení není rezervace platná!).

Cena jedné vstupenky je 100 Kč. Budeme se těšit na viděnou!

IMPROvariace

www.improvariace.cz


Událost byla automaticky jednorázově převzata ze stránek organizátorů. Pro detaily a aktualizace kontaktujte je.