Celovečerní improvizované Hunger Games – 29.3.2019 v Kameni

Čas události: 29.3.2019 19:30 - 22:00
Místo: Divadlo Kámen Praha, Divadlo Kámen, Nekvasilova 625/2, Praha
Facebook: https://facebook.com/events/422904875112134

Obyvatelům kapitolu i všech přilehlých distriktů na vědomost se dává, že IMPROvariace se vydávají k neprobádanému žánru postapokalytického sci-fi. Celovečerní improvizované HUNGER GAMES se uskutečnív pátek 29. 3. 2019 od 19:30 v Divadle Kámen (Nekvasilova 2, Praha 8, divadlokamen.cz). Nejen skalní fanoušci tohoto žánru si nemůžou tento neopakovatelný divadelně improvizační večer nechat utéct. Na jevišti se totiž výjimečně potkají všichni vaši oblíbení improvizátoři. Kdo z nich ale přežije do konce? Improvizovaný boj o život může začít!

V první části večera budete svědky nelítostného divadelního konkurzu, který otestuje schopnosti a možnosti všech našich improvizátorů. Pohotová reakce, vtip, schopnost zaujmout – to jsou jen některé vlastnosti, které jim pomohou přežít (předpokládá se též střelba z luku, boj na blízko aj.) V druhé části večera potom vznikne jedinečná a neopakovatelná improvizovaná divadelní hra ovlivněná vašimi autorskými náměty a nápady na motivy kultovního románu a filmové trilogie HUNGER GAMES. Nic není předem připraveno a vše vzniká na místě přímo před zraky našich diváků.

Rezervace vstupenek probíhají na emailu rezervace@improvariace.cz. Úspěšná rezervace Vám bude v nejkratším možném termínu potvrzena emailem (bez potvrzení není rezervace platná!).

Cena jedné vstupenky je 120 Kč. Budeme se těšit na viděnou!

IMPROvariace
www.improvariace.cz
info@improvariace.cz
rezervace@improvariace.cz

Posted in .

Událost byla automaticky jednorázově převzata ze stránek organizátorů. Pro detaily a aktualizace kontaktujte je.