Improti – divadelní improvizační show v Auto Da Fé

Čas události: 24.1.2019 20:00 - 22:30
Místo: Auto Da Fé, Ocelárenská 1793, Kladno
Facebook: https://facebook.com/events/598324300613559

Jsou mladí (až na výjimky), neklidní (do jednoho) a zaručeně vás pobaví…Improvizační sekce divadla Terno IMPROTI vystoupí na prknech, co znamenají Auto Da Fé ve čtvrtek 24.1.

Co se stane, když se na jevišti sejde akademik, kulisák, básník, herečka a judista? IMPROTI, divadelní soubor, co hraje na vaše témata. Co uvidíte? Komediální scénky, písničky, srdcervoucí drama a nebo to všechno dohromady! Záleží především na vás. Zažijte večer, který se už nikdy nebude opakovat.

Diváci, improvizátoři, témata, zkušenosti a náhoda, to jsou ingredience divadelní improvizace, dramatu, které se uvaří na místě a servíruje ihned. Repertoár souboru zahrnuje vedle zaběhnutých forem improvizace jako jsou krátké komediální scénky, písně, básně nebo delší epické příběhy, i vlastní a ještě neokoukané kategorie. Improti pravidelně vystupují v rámci divadelních festivalů Dudlík, Žižkovská noc a Nučický Kahan, nebojí se výzev improvizačních týmů v rámci vzájemných zápasů a především pravidelně vystupují s novými formáty v Café Klubu Pavlač. Část souboru působí i v divadelním souboru Terno, hrajícím autorské divadelní hry.

Začínáme kolem osmé.
Vstupné: 100,-

Posted in .

Událost byla automaticky jednorázově převzata ze stránek organizátorů. Pro detaily a aktualizace kontaktujte je.