Improvizační jednohubka #7 Bezpečný konflikt – ONLINE

Čas události: 21.11.2020 8:00 - 12:00
Místo: Zoom, ,
Facebook: https://facebook.com/events/4004270526253851

Konflikt je odvozen od latinského conflictus – „srazit se spolu“. Může být srážka na jevišti něčím jiným než střetem zájmů nebo válečným konfliktem? Jak se jim nevyhýbat a naplnit jejich potenciál?
V konfliktech se potkávají různé představy a přesvědčení jednotlivých účastníků. Mnohdy jsou konflikty výsledkem dlouhodobé frustrace z maličkostí, kterými jsme druhé nechtěli zatěžovat. Jindy za konfliktem stojí snaha nastavení hranic, jindy nedorozumění. Je tolik slov, které označují různé věci jako třeba šerpa, koruna nebo prkýnko. Spočívá bezpečnost konfliktu v dobré výstroji, která ochrání před zraněním, nebo je bezpečný konflikt ten, který se vyřeší před prvním výstřelem?

Nejen o tom bude Jednohubka Míši Puchalkové Bezpečný konflikt 21. 11. 2020. Vzhledem k tomu, že nám současná situace neumožňuje setkávání, jsme se rozhodli experimentovat s online workshopem. Přidáte se? Přihlašte se, nainstalujte Zoom a po 7:45 se připojte tak, abychom v 8:00 začali společnou snídaní.

## O jednohubkách
Improvizační jednohubky jsou různorodé workshopy zaměřené na rozšiřování a prohlubování improvizačních dovedností aplikovatelných v běžném životě a podporujících osobní rozvoj. Workshop je realizován díky podpoře z dotačního programu Kultura městské části Prahy 10 pro rok 2020.

Kapacita je omezená!
Vstupné je 200 Kč. Přihlášku a více informací o platbě naleznete na https://forms.gle/F3CSUwXMkwQCqRXc9

Odkaz na workshop obdržíte e-mailem.

Posted in .

Událost byla automaticky jednorázově převzata ze stránek organizátorů. Pro detaily a aktualizace kontaktujte je.