Jakub Ondra / Tessie Bártová / Impro show Pro Impro

Čas události: 29.4.2017 20:00 - 23:00
Místo: Studentský klub Celetná, Celetná 20, Praha
Facebook: https://facebook.com/events/415742662133179
Vystupuje: PRO Impro

Přijďtě si s námí užít další koncert v Celetné! Tentokrát s hvězdami pražského i evropského buskingu!

Jakub Ondra

Sympaťák, který to ze Staroměstského náměstí dotáhl až k vydání desky u německého labelu. Přesto, že s deskou Old Town Square slaví úspěch a boduje na hudebních televizních kanálech i v rádiích, stále ho můžete potkat i na ulici a to nejen v Praze. Jakub úspěšně hraje v mnoha evropských městech.

Tereza Bártová – Tessie guitar

Pokud Vám neunikl loňský ročník soutěže Československo má talent, určitě Terezu znáte. Lucie Bílá o ní prohlásila, že její jedinečný hlas by poznala mezi tisícovkou jiných. Jaro Slávik si už po prvním kole přál, aby se Tereza stala vítězkou soutěže. Nakonec zůstala těsně pod vrcholem, ale můžeme Vám zaručit, že její hlas Vás dostane do kolen!

Impro show Pro Impro

Čeká Vás série svižných improvizovaných scének na vaše témata a nápady. Není vyloučeno, že i Vy se stanete jejich součástí! Těžko Vás na něco lákat, když nevíme co tam vznikne. Ale rozhodně se nemusíte bát, že už jste to někde viděli nebo že Vám někdo prozradí, jak to dopadne.

Večer moderuje předseda Nadačního fondu Wine for Help Jaroslav Brousil.

Vstupné je 100 Kč. Díky velké vstřícnosti a ochotě partnerů akce, se nám podaří téměř celou vydělanou částku použít pro účel konání koncertu. Jediným nákladem bude poplatek OSA.

Pokud budete chtít přispět větší částkou, opět to nepřijmeme jen tak. Chystáme pro Vás velmi hodnotnou tombolu a aukci vín!

Koncertem pokračujeme v podpoře sourozenců nemocných dětí. Příběh holčičky, které bude věnován výtěžek, je jeden z těch nejsmutnějších. Sdělením smrtelné diagnózy jejího brášky tragický příběh začal. Život celé rodiny začal připomínat scénář hororového filmu, bohužel je ale skutečný. Z usměvavé a energické slečny se brzy stala zamlklá slečna s pohledem do prázdna. Několikrát byla hospitalizována v psychiatrické léčebně. Rodina, lékaři ani my se ale nevzdáváme a věříme v její návrat do běžného života. Vzhledem k věku, ochraně soukromí a především snaze jí opravdu do běžného života navrátit, nemůžeme sdělit podorobnosti. Výtěžek použijeme pro nákup notebooku s příslušenstvím, prostřednictvím kterého by mohla opět začít komunikovat se světem a mohl by jí pomoct i při návrtu do školy. Celý život má před sebou, děkujeme za každou pomoc v úsilí ho zachránit! Na této akci spolupracujeme s Centrum Provázení, které je s rodinou v intenzivním kontaktu.

Posted in .

Událost byla automaticky jednorázově převzata ze stránek organizátorů. Pro detaily a aktualizace kontaktujte je.