Nepřipravení v ringu CZ:SK

Čas události: 25.9.2022 18:00 - 20:00
Místo: Kavárna Ve Vile
Facebook: https://facebook.com/events/1134097180537729
Vystupuje: Nepřipravení

Poprvé v Havlíčkově Brodě, poprvé v Kavárně ve vile! Dvě CZ a SK skupiny improvizátorů se utkají formou komediálního zápasu mezi lany improringu s atmosférou sportovního utkání. Buďte jako fanoušci svědky vtipných situací, které vzniknou přímo před vámi na základě vašich témat a rozhodněte, kdo vyhraje!

Znáte z TV
Původní koncept Improringu vznikl v autorské dílně Moniky Nevolové a od září 2022 můžete sledovat jeho obdobu i u televizních obrazovek, kde Monika působí v roli dramaturgyně pořadu, který má v TV premiéru v září 2022.

Česko vs Slovensko
Tentokrát jsme vyzvali slovenské kolegy improvizátory a tak Češi a Slováci poměří svoje síly za jediným účelem: dobře vás pobavit! Moderovat a přísně rozhodovat bude Jaroslav Fabián.

V čem se liší IMPRORING od sportovního zápasu?
Jisté je jedno, krev nepoteče, potit se ale možná budeme a slzy v očích se také dostaví, ale od smíchu. A jediný úraz, který vám hrozí je potrhaná bránice! Kdo to celé řídí? Neúprosný, živelný, poťouchlý principál Jarda Fabián. Ten připraví koktejl improvizačních disciplín, které budou drsnější než Rockyho pěst. A kdo rozhodne o výsledku? No vy, diváci! Takže přijďte fandit a rozhodnout o tom, na jaká témata se bude hrát a kdo vás bude víc bavit!

Zajistěte si místo u improringu
Rezervujte si místo u improringu ve stanu v zahradě Kavárny ve vile. Pošlete žádost o rezervaci místa na impro@nepripraveni.cz nebo zavolejte Monice na 777 588 395. Ať víme, že se na vás můžeme těšit!


Událost byla automaticky jednorázově převzata ze stránek organizátorů. Pro detaily a aktualizace kontaktujte je.