Objevte svůj příběh a naučte se ho vyprávět! (Puchalková, Čermák)

Čas začátku: 1.10.2021 17:30
Čas konce: 2.10.2021 15:00

Místo: Node5, Radlická 180, Praha
Vstupenky: https://form.simpleshop.cz/xL6e/

Zveme vás na dvoudenní workshop (pátek večer a sobota přes den), na kterém si vyzkoušíte, jak může vypadat autentická stylizace nebo stylizovaná autenticita. Cestou k tomu budou dvě techniky: improvizace a standup. Dvě umělecké formy, ale také dva způsoby komunikace, které vám umožní autenticky i stylizovaně vyprávět svůj příběh.

Dva lektoři a maximálně 14 účastníků, spíš méně. V autentickém (a i trochu stylizovaném) prostředí smíchovského unikátního prostoru Node5 vás naučíme dělat chyby. Bezpečně a bez rizika. Protože umět dělat chyby je jedna z nejpodceňovanějších, ale zároveň nejdůležitějších lidských dovedností. Možná to ani není dovednost, ale přístup k životu. Chybám se nelze vyhnout. Věříme, že chyby lze proměnit v příležitosti. Ukážeme vám, jak na to.

Když přijdete na náš workshop, nemůžete udělat chybu. Nemusí to být nutně ani příležitost. Ale my uděláme všechno pro to, aby se páteční večer a sobotní den pro vás touto příležitostí na Smíchově staly.

Vyzkoušíte si improvizaci s jednou z nejzkušenějších českých trenérek téhle „disciplíny“. Ano, improvizace může být jak umění, tak i sport. Lze ji trénovat. A my vám improvizaci představíme jako klíč ke komunikaci. Klíč k tomu, abyste porozuměli ostatním a možná i líp sami sobě.

Vyzkoušíte si také stand-up, tedy uměleckou formu, která se řídí zákony magie, nikoli racionality. A dva zkušení (v jejich případě to znamená vysoký věk) komici vám ukážou, jak o standupu přemýšlí oni.

Především, tenhle workshop je o vyprávění příběhů. Budeme rádi, když si svůj příběh přinesete. Ale garantujeme vám, že se svým příběhem odejdete. Možná si jen potvrdíte, že už ho znáte. Možná váš příběh odhalíme na workshopu. Nechte se překvapit.

Kdy:

v pátek 1. října od 17:30 do 22:00 (nebo déle, pokud budete chtít)

v sobotu od 9:30 do 15:00

Kde:

v Node5, Radlická 180/50, Praha 5 (3 minuty od Andělu-Knížecí)

S kým:

Michaela Puchalková (trenérka umění improvizace, lektorka komunikace, koučka a terapeutka)

Miloš Čermák (novinář, komik, podcaster)

(poznámka: pokud si objednáte na workshopu dvě místa, nabízíme vám 30procentní slevu na oba lístky. Prosím, kontaktujte nás v takovém případě, pošleme vám individuálně slevový kód. Díky a těšíme se na vás!)

Cena: 3 900,00 Kč
Posted in .

Událost byla automaticky jednorázově převzata ze stránek organizátorů. Pro detaily a aktualizace kontaktujte je.