Poločas nápadu vs Meandry

Čas události: 26.5.2023 19:30 - 22:30
Místo: Divadlo Bez Hranic, pražská scéna
Facebook: https://facebook.com/events/1677550325996847
Vystupuje: Poločas nápadu

🏒🎭 Připravte se na jedinečný improzápas! 🎭🏒

Vstupte do divadelní arény a zažijte na vlastní oči improzápas mezi skupinami Poločas nápadu a legendárními Meandry – tohle nemůžete promeškat! V pátek 26. 5., v 19:30, se v Divadle Bez Hranic rozhoří divadelní hokejová bitva na ostro! Vydatná porce improvizace s hokejovým šmrncem je na stole!

V tomto nevídaném souboji se utkají hvězdy divadelního nebe v hokejovém duchu! 🌟 Na ledové ploše jeviště se střetnou týmy Poločas nápadu a Meandry! Připravte se na útočné akce, obranné manévry a samozřejmě na divoké power play!

Za tým Poločas nápadu nastoupí Ondřej Svoboda, Jana Martínková a Vojtěch Hlava.

Vstupenky už teď můžete rezervovat na ➡️ https://rezervace.polocas-napadu.cz ⬅️ za pouhých 200 Kč. Ale pozor, kapacita je omezená, tak neváhejte a zarezervujte si své místo na tribuně co nejdřív!

Sledujte, jak se naši divadelní hokejisté proplétají mezi zákoutími jeviště, předvádějí bleskové nahrávky a nečekané obraty. Bude to zápas plný emocí, kreativity a nekonečné zábavy! 🤩

Jako vždy na našich zápasech nebude chybět ani elektronická tužka.

🕢 Zápas začíná v 19:30 a vy máte jedinečnou šanci být u toho! 🕢
Nezapomeňte povzbuzovat své oblíbené týmy a užijte si tento nezapomenutelný večer, kdy se improvizace střetne s hokejem v jedné nevídané podívané! 🎭🏒

Uvidíme se na zápase v Divadle Bez Hranic!


Událost byla automaticky jednorázově převzata ze stránek organizátorů. Pro detaily a aktualizace kontaktujte je.