Sousedský IMPROspeciál / IMPROvariace

Čas události: 22.11.2022 19:00 - 20:30
Místo: Reduta Jazz Club
Facebook: https://facebook.com/events/524864839136333

Vážení vlastníci a nájemníci bytových jednotek. Rádi bychom vás pozvali na příští improvizovanou schůzi, která se uskuteční v úterý 22. 11. 2022 od 19:00 v jazzovém sále Jazz klubu Reduta (Národní 20, Praha 1). Proběhne zde další pravidelný večer divadelní improvizace – tentokrát na téma Sousedský IMPROspeciál. Věříme, že na rozdíl od normální schůze SVJ, se ale budete tentokrát upřímně bavit! 🙂

V rámci 90minutové show budou zkušení divadelní improvizátoři hrát na vaše témata, zadání, příběhy a historky skutečné i neskutečné. Proč musí zálohy na výtah platit i ti, jež bydlí v přízemí a chodí po schodech? Čí mazlíček zanechal „pozdrav“ pánovi z třetího patra na rohožce? Kolik dětí vlastně žije v bytě v pátém patře? Co včera vařila paní v přízemí? Který blbec pořád parkuje u vjezdu do garáže a kdo si sakra pouští před půlnocí tak hlasitě hudbu? Všechno, co jste (ne)chtěli vědět o svých sousedech v rámci jednoho večera, kterým vás provede naše předsedkyně Peťa.

Rezervace vstupenek prostřednictvím emailu: rezervace@improvariace.cz nebo předprodej v síti GoOut. Cena jedné vstupenky je 150 Kč student / 200 Kč dospělý.

Těšíme se na vás, účast je samozřejmě povinná!


Událost byla automaticky jednorázově převzata ze stránek organizátorů. Pro detaily a aktualizace kontaktujte je.