TAMTi: Příběhy z městečka

Čas události: 24.11.2017 19:30 - 22:30
Místo: BURANTEATR, Sokolský Stadion, Kounicova 20, Brno
Facebook: https://facebook.com/events/138719890091244
Vstupenky: http://www.buranteatr.cz/vstupenky/718
Vystupuje: TAMTi

TAMTi: Příběhy z městečka jsou netradičním improvizačním divadelním představením. Městěčko – dějiště příběhu – si s vaší pomocí vymyslíme přímo na jevišti. Před vámi se otevřou osudy a příběhy šesti lidí posplétaných v síti vztahů a situací, které prostředí malého městečka nabízí.

Rezervace vstupenek: http://www.buranteatr.cz/vstupenky/718

Příběhy z městečka jsou unikátním formátem improvizačního divadla, jehož autorem je v Amsterdamu působící Rod Ben Zeev, a který jsme se od něj naučili na divadelním festivale v Německu. Scénograficky jsou inspirované filmem Dogville, ale obsahem se můžou pohybovat na poli jakéhokoli žánru od romantiky až po detektivku.

Po představení čeká na zájemce možnost zkusit si divadelní improvizaci na vlastní kůži v rámci Improdílny, na které vás Bára (improvizátorka TAMTi a lektorka organizace Proraptor) seznámí s několika základními principy.

Kdy? V pátek 24. 11. 2017 od 19:30.
Kde? V BuranTeatru na Kounicově 20, Brno

Vstupné: 150 Kč /základní/ a 100 Kč /student/

Pokud si místo na představení chcete pojistit, rezervace a online prodej vstupenek najdete zde: http://www.buranteatr.cz/vstupenky/718

Těšíme se na vás!
————————————————–
Kdo jsou TAMTi

Jsme skupina přátel, které baví divadelní improvizace. Trénujeme různé její formy a vystupujeme po celé České republice, abychom zabavili sebe i vás. Naše představení celé vznikají přímo na jevišti a jsou neopakovatelným zážitkem.

Posted in .

Událost byla automaticky jednorázově převzata ze stránek organizátorů. Pro detaily a aktualizace kontaktujte je.