TAMTi: Příběhy z městečka

Čas události: 19.2.2018 19:30 - 21:00
Místo: BURANTEATR, Sokolský Stadion, Kounicova 20, Brno
Facebook: https://facebook.com/events/724994997703400
Vstupenky: http://www.buranteatr.cz/vstupenky/790
Vystupuje: TAMTi

TAMTi: Příběhy z městečka jsou netradičním improvizačním divadelním představením. Městěčko – dějiště příběhu – si s vaší pomocí vymyslíme přímo na jevišti. Před vámi se otevřou osudy a příběhy šesti lidí posplétaných v síti vztahů a situací, které prostředí malého městečka nabízí, a které vás rozesmějou i zamrazí.

Rezervace vstupenek: http://www.buranteatr.cz/vstupenky/790

Příběhy z městečka jsou unikátním formátem improvizačního divadla, jehož autorem je v Amsterdamu působící Rod Ben Zeev, a který jsme se od něj naučili na divadelním festivale v Německu. Scénograficky jsou inspirované filmem Dogville, ale obsahem se můžou pohybovat na poli jakéhokoli žánru od romantiky až po detektivku.

Po představení čeká na zájemce možnost zkusit si divadelní improvizaci na vlastní kůži v rámci Improdílny, na které vás Bára (improvizátorka TAMTi a lektorka organizace Proraptor) seznámí s několika základními principy.

Kdy? V pondělí 19. 2. 2018 od 19:30.
Kde? V BuranTeatru na Kounicově 20, Brno

Vstupné: 150 Kč /základní/ a 100 Kč /student/

Pokud si místo na představení chcete pojistit, rezervace a online prodej vstupenek najdete zde: http://www.buranteatr.cz/vstupenky/790

Těšíme se na vás!
————————————————–
Kdo jsou TAMTi

Jsme brněnské improvizační divadlo, které funguje od roku 2011. Začínali jsme s kratšími improvizačními komediálními formami (improshow, improzápas) a postupně svůj repertoár rozšiřujeme směrem k delším formátům improvizačního divadla jako například Monology (Armando), Obývací pokoj, Příběhy z městečka a další.

Baví a zajímá nás improvizace jako zdroj zábavy i zamyšlení nad světem kolem nás. Naše představení celé vznikají přímo na jevišti a jsou neopakovatelným zážitkem.

Pokud se o nás chcete dovědět víc, mrkněte na naše stránky – www.tamti.cz nebo na náš facebook – www.facebook.com/improtamti.

Posted in .

Událost byla automaticky jednorázově převzata ze stránek organizátorů. Pro detaily a aktualizace kontaktujte je.