TAMTi: Příběhy z městečka (v rámci festivalu Brněnský Lunapark)

Čas události: 24.4.2017 19:30 - 22:00
Místo: BURANTEATR, Sokolský Stadion, Kounicova 22, Brno
Facebook: https://facebook.com/events/969202506546345
Vstupenky: http://www.buranteatr.cz/vstupenky/590
Vystupuje: TAMTi

Příběhy z městečka jsou netradičním improvizačním divadelním představením. Městěčko – dějiště příběhu – si s vaší pomocí vymyslíme přímo na jevišti. Před vámi se otevřou osudy a příběhy šesti lidí posplétaných v síti vztahů a situací, které prostředí malého městečka nabízí.

Herci v interakci vytváří a formují své charaktery, před zrakem diváků se dokreslují detaily budov, ulic a prostorů a mění a vyvíjí se i jejich vzájemné vztahy.

Příběhy z městečka jsou unikátním formátem improvizačního divadla, kterého autorem je v Amsterdamu působící Rod Ben Zeev, a který jsme se od něj naučili na divadelním festivale v Německu. Scénograficky jsou inspirované filmem Dogville, ale obsahem se můžou pohybovat na poli jakéhokoli žánru od romantiky až po detektivku.

Po představení čeká na zájemce možnost zkusit si divadelní improvizaci na vlastní kůži v rámci Improdílny, na které vás Bára (improvizátorka TAMTi a lektorka organizace Proraptor) seznámí s několika základními principy.

Kdy? V pondělí 24. 4. 2017 od 19:30.
Kde? V BuranTeatru na Kounicově 22, Brno

Rezervace a online prodej vstupenek zde: http://www.buranteatr.cz/vstupenky/590

Těšíme se na vás!

————————————————–
Kdo jsou TAMTi

Jsme skupina přátel, které baví divadelní improvizace. Trénujeme různé její formy a vystupujeme po celé České republice, abychom zabavili sebe i vás. Naše představení celé vznikají přímo na jevišti a jsou neopakovatelným zážitkem.

Posted in .

Událost byla automaticky jednorázově převzata ze stránek organizátorů. Pro detaily a aktualizace kontaktujte je.