TAMTi: Příběhy z městěčka

Čas události: 14.2.2017 19:30 - 21:30
Místo: BURANTEATR, Sokolský Stadion, Kounicova 22, Brno
Facebook: https://facebook.com/events/1839195029655868
Vystupuje: TAMTi

Příběhy z městečka jsou netradičním improvizačním divadelním představením. Městěčko – dějiště příběhu – si s vaší pomocí vymyslíme přímo na jevišti. Před vámi se otevřou osudy a příběhy šesti lidí posplétaných v síti vztahů a situací, které prostředí malého městečka nabízí.

Představení vzniká přímo na jevišti. Herci v interakci vytváří a formují své charaktery, před zrakem diváků se dokreslují detaily budov, ulic a prostorů a mění a vyvíjí se i jejich vzájemné vztahy.

Příběhy z městečka jsou unikátním formátem improvizačního divadla, kterého autorem je v Amsterdamu působící Rod Ben Zeev, a který jsme se od něj naučili na divadelním festivale v Německu. Scénograficky jsou inspirované filmem Dogville, ale obsahem se můžou pohybovat na poli jakéhokoli žánru od romantiky až po detektivku.

Kdy? V úterý 14. 2. 2017 od 19:30.
Kde? V BuranTeatru na Kounicově 22, Brno

Těšíme se na vás!

————————————————–
Kdo jsou TAMTi

Jsme skupina přátel, které baví divadelní improvizace. Trénujeme různé její formy a vystupujeme po celé České republice, abychom zabavili sebe i vás. Naše představení celé vznikají přímo na jevišti a jsou neopakovatelným zážitkem.

Posted in .

Událost byla automaticky jednorázově převzata ze stránek organizátorů. Pro detaily a aktualizace kontaktujte je.