Vstupenka do Klubu hráčů (začátek kurzu)

Čas události: 23.1.2020 18:00 - 21:00
Místo: Druna - náhorní planina, Trojická 10, Praha
Facebook: https://facebook.com/events/442704199988901
Vstupenky: http://www.druna.cz/vstupenka-do-klubu-hracu?src=2

Třídílný úvodní seminář divadelní improvizace pro ty, kdo by se rádi přidali do stálé improvizační skupiny Klub hráčů (http://www.druna.cz/klub-hracu?src=2)

čtvrtek 23. ledna 18:00 – 21:00
čtvrtek 30. ledna 18:00 – 20:00
čtvrtek 6. února 18:00 – 20:00

Třídílný seminář hravé divadelní improvizace, který vás zasvětí do umění bezprostřední akce na scéně i v životě. Zároveň vás seznámí s tím, co se bude dít každý čtvrtek v Klubu hráčů. Projdete cvičeními nejrůznějších dovedností, ocitnete se v nevšedních situacích, dovolíte si pustit uzdu fantazii, užívat si nápady své stejně jako nápady těch druhých, smát se chybám a stavět na nich nové hrady. Jako v dětství, kdy všechno bylo jednoduché, tvárné a zajímavé. Neměli jste strach spálit se a vždy vás to něco nového naučilo.

Oblastmi, které posílíme, jsou kreativita, která roste, čím víc ji používáme, dovoluje vidět místa a možnosti ostatním skryté, pohotovost, umění jednat hned a s naprostou samozřejmostí, odvaha, schopnost stát vyrovnaně v ohnisku pozornosti ostatních, sdílet s nimi své nápady a nezakrývat své chyby, a spolupráce, ochota přispívat k celku, rozpoznávat příležitosti, které se nám nabízejí, a zároveň vytvářet příležitosti ostatním.

Pokud začnete hrát, užijete si přitom spoustu legrace, zároveň vás však tyto hry posunou k experimentování ve vašem vlastním životě, oživí vaše mezilidské kontakty, začnete cítit více radosti a inspirace v každodenních situacích, objevovat nové možnosti v komunikaci s druhými. Nechte improvizaci překonat vaše očekávání.

Tento seminář je skvělým vstupem do divadelní improvizace pro všechny nováčky, je však také průpravou pro vstup do pravidelné improvizační skupiny s názvem Klub hráčů, která bude systematicky pracovat ve čtvrtky až do prázdnin.

Filip Karda

Skvělý herec a improvizátor, z něhož čiší nadšení a který vás nenechá na pochybách, že jeho srdce bije pro divadlo. Velký kus svého života zkoumá herectví ze všech stran, hledá jeho aspekty, barvy a možností. Přitom aktivně učí a jeho pověst se šíří mezi těmi, kdo chtějí improvizovat skutečně do hloubky. Vede vás k tomu, jak být opravdoví, spontánní a přirození. Jak hrát samozřejmě, jako byste to žili.

Ukáže vám, jak se posunout od hraní ke hře a nevázanosti. Přitom prohlubujete schopnost vžít se do sebe, hledat rovnováhu mezi citlivostí a rozhodností. Improvizuje už desátým rokem, improvizuje ve skupinách i sám, vystudoval Brněnskou JAMU a nyní se na pražské DAMU věnuje autorské tvorbě a pedagogice. Je zkušený, zapálený a přitom skromný a po chvíli v jeho blízkosti dostáváte chuť se od něho učit.

Setkání se konají 23. ledna 18:00 – 21:00, 30. ledna 18:00 – 20:00 a 6. února 18:00 – 20:00

Cena 1550 Kč za celý třídílný seminář. Při platbě zálohy 550 Kč do 9. ledna cena 1250 Kč.

Více informací a přihlášky na http://www.druna.cz/vstupenka-do-klubu-hracu?src=2

Posted in .

Událost byla automaticky jednorázově převzata ze stránek organizátorů. Pro detaily a aktualizace kontaktujte je.