Workshop // Barbara Herucová / Bezkontaktní Improdílna venku

Čas události: 30.5.2020 17:00 - 19:00
Místo: , ,
Facebook: https://facebook.com/events/1101136876930126
Vstupenky: https://www.buranteatr.cz/vstupenky/vyber/1406

Chceme vás vytáhnout ven a užít si s vámi dvouhodinovou dílnu divadelní improvizace – dát prostor vaší hravosti, experimentovat, užít si zábavu a především aktivní odpočinek. Tím vším vás provede lektorka Bára Herucová.

Divadelní improvizace je založena na několika jednoduchých principech. Jejich využitelnost přesahuje jeviště i divadelní sál. Přijímání nápadů, schopnost naladit se na druhé, soustředěné naslouchání, důvěra, koncentrace, spontaneita, pohotovost reakcí, nebo schopnost být tady a teď jsou právě dovednosti, které budeme pomocí divadelní improvizace společně trénovat.

Venkovní Improdílna je určena pro všechny – ať už jste zkušený improvizátor nebo úplný nováček.

Kdy?
30. 5. 2020 17:00 – 19:00

Kde?:
Vaše bezpečí je pro nás na prvním místě, proto se tentokrát Improdílna uskuteční ve veřejném prostoru nedaleko BuranTeatru (Kounicova 20, Brno). Samozřejmostí je, že všichni budeme mít roušky a budeme dodržovat rozestupy. Konkrétní místo konání bude odhaleno těm, kteří se na workshop závazně přihlásí.

UPOZORNĚNÍ:
Prosíme Vás, pokud máte nařízeno karanténní opatření, projevují se u Vás, nebo v posledních dvou týdnech před konáním workshopu se projevily příznaky virového infekčního onemocnění (např. horečka, kašel, dušnost, náhlá ztráta chuti a čichu apod.), pracujete v rizikovém prostředí, kde je vyšší pravděpodobnost střetu s virovým infekčním onemocněním, abyste se tentokrát dílny neúčastnili. Považujeme za důležité, abychom zvláště v této situaci, přistupovali k sobě samým i mezi sebou zodpovědně. Děkujeme za pochopení!

Cena:
Plná cena: 300 Kč
Mecenáš: 400 Kč (Touto částkou můžete podpořit činnost divadla BuranTeatr a zároveň zúčastnit se workshopu Bezkontaktní Improdílny venku. Děkujeme!)

Vaše rezervace je platná po zaplacení. Hotovost na místě nebude přijímána. V případě, že se workshopu nebudete moci zúčastnit ze zdravotních důvodů, peníze vám obratem vrátíme na váš účet. Na workshop je možné se přihlásit do 18. 5. 2020. V případě dotazů můžete kontaktovat přímo lektorku Báru e-mailem b.herucova@gmail.com nebo telefonicky +420 773 067 285.

Změna termínu nebo podmínek vyhrazena podle opatření a nařízení vlády.

Posted in .

Událost byla automaticky jednorázově převzata ze stránek organizátorů. Pro detaily a aktualizace kontaktujte je.