Workshop: Pohyby psychiky

Čas události: 12.3.2017 9:30 - 17:30
Místo: Antonína Procházky 9/5, 623 00 Brno, Česká Republika, ,
Facebook: https://facebook.com/events/799691426835584

Existuje nespočet způsobů a metod sebepoznání, ale jedna z těch nejpřímějších je často opomíjena – je to cesta skrze naše tělo a jeho pohybové vyjádření. Přitom psychika se v těle přímo odráží a v pohybu se tělo stává promítacím plátnem našeho duševního stavu.

Během workshopu společně vytvoříme prostor, ve kterém bude naše tělo moct „promluvit“ a sdělit nám důležité poznatky o nás samotných. Aktivity budou navrženy jak pro samostatnou práci, tak s využitím interakce s ostatními, díky čemuž získáme možnost náhledu na naši každodenní interakci s lidmi a na způsob, kterým přistupujeme k lidem kolem nás.

Kromě sebepoznávání se budeme také věnovat navazování kontaktu s naším tělem, čímž se dostáváme blíže k našim tělesným/psychickým blokům a pracujeme na jejich zvědomění. Obnovení kontaktu s těmito bloky je klíčem k jejich uvolnění a zpracování. A jde to dělat i příjemným způsobem! 🙂

Vyzkoušíme si metodu autentického pohybu, pomocí které může každý z nás doma a bez cizí pomoci uzdravovat své tělo a psychiku, a dostat se tak blíže přirozenému, zdravému (a šťastnému!) stavu. Autentický pohyb využívá moudrost našeho těla. Pohyby, které vychází z nás a respektují celistvost našeho organismu a intuitivně reagují na jeho aktuální, bezprostřední potřeby.

Workshop se koná 12.3. od 9:30:00 do 17:30 v centru Domeček (Antonína Procházky 9/5, Brno) a jeho cena je 700 korun. Kapacita workshopu je 12 účastníků.

Pro přihlášení nebo jakékoliv další dotazy či připomínky pište na email: mar.hladik@seznam.cz.

Budu se těšit na naše společné zkoumání. 🙂
Marek Hladik

Posted in .

Událost byla automaticky jednorázově převzata ze stránek organizátorů. Pro detaily a aktualizace kontaktujte je.