Kalendář představení

Pondělí 18.11.

Sketchbook, an improvised theatre play by Curé de Milan

19:30
Královské Vinohrady, Divadlo D21

Úterý 19.11.

Radio Ivo: Život nedoceníš

18:00
Ústí nad Labem, Veřejný sál Hraničář

Experiment uvádí: Na hraně sysla

19:30
Praha, A Maze in Tchaiovna

Středa 20.11.

KRIMI IMPROspeciál – 20.11. v Redutě

19:00
Praha, Reduta Jazz Club Praha

My kluci, co spolu chodíme: Čas brečení

20:00
, Malostranské náměstí 12, 118 00 Praha, Česká Republika

Čtvrtek 21.11.

Olivy vs. All Imp

19:00
Olomouc, Arcidiecézní muzeum Olomouc

Pátek 22.11.

PŠT vs. Meandry – improzápas

19:30
Praha, Studentský klub Celetná

Divadlo IMPRA

20:00
Jablonec nad Nisou, Klub Na Rampě

Sobota 23.11.

Improzápas: All Imp vs Lísky

19:00
Ostrava, ODVAZ Improvizacni Divadlo

The Comedy Show!

19:00
Královské Vinohrady, Divadlo D21

KIŠ Improshow

19:30
Dejvice, Stanice techniků DDM hl.m.Prahy

Script for Brains present Funny Perculiar

19:45
Praha, A Maze in Tchaiovna

Improshow na Prdku

20:00
Paseky nad Jizerou, Horská chata Na Perlíčku - Prdek

Neděle 24.11.

Divadlo IMPRA (Andělská akce)

19:00
Ceske Budejovice, Žižkárna

BLR’s Super Sunday Show @the Teahouse

19:45
Praha, A Maze in Tchaiovna

Pondělí 25.11.

ImproWings: Atlas mraků

19:30
Brno, ArtBar Druhý Pád

KOPR vs Vyšíváme s Martou

19:30
Praha, Studentský klub Celetná

Úterý 26.11.

Improshow a telenovela

19:00
Hradec Králové, AC Klub (Official)

Alchemie, improvizace Machalice – Troják

19:30
Praha, Divadélko Al-Iksír

Středa 27.11.

KIŠ vs Poločas nápadu

20:00
Praha, POTRVÁ

Čtvrtek 28.11.

Improgame – Pardubice

19:00
Pardubice, Malá scéna ve dvoře, VČD Pce

Improzápas FrMol vs. Valouny

19:00
, Na Příkopě 1221, 738 01 Frýdek-Místek, Česká Republika

Blančiny bílé boty – listopad!

19:30
Praha, Vodárenská věž Letná

Pátek 29.11.

Imjoy v Okolo Café

18:00
Liberec, Okolo Café

Improzápas – Hudební speciál !

19:00
Plzen, Moving Station - kulturní prostor

Improzápas: VIP vs RACI

19:30
Praha, DDM hl.m. Prahy - Klub Klamovka

Sobota 30.11.

Improliga – Valouny vs. Olivy @Rožnov

19:00
Roznov pod Radhostem, Vrátnice - music club

Improvizační show Meandry

21:00
Zabreh, Klub ve Zdi

Neděle 1.12.

BLR’s Super Sunday Show @the Teahouse

19:45
Praha, A Maze in Tchaiovna

Pondělí 2.12.

Improvizační zápas – Pardubice vs. Hradec

19:00
Hradec Králové, Divadlo Drak a Mezinárodní institut figurálního divadla

Úterý 3.12.

Hovory s PIVEM II.

19:30
Praha, Kampus Hybernska

The Randoms: Improv Comedy Night

19:30
Brno, ArtBar Druhý Pád

Středa 4.12.

Čtvrtek 5.12.

Pátek 6.12.

Sobota 7.12.

The ImproBabble Improv Show!

19:00
Praha, Kavárna Liberál

Otevřený improvizační jam

19:30
Praha, A Maze in Tchaiovna

Paleťáci / Impro-game v Mejtě!

20:00
Vysoké Mýto, Mklub Vysoké Mýto - Městské kulturní zařízení

Neděle 8.12.

BLR’s Super Sunday Show @the Teahouse

19:45
Praha, A Maze in Tchaiovna

Pondělí 9.12.

Střídavá péče: improshow pro Latu

19:00
Praha, Lajka - pivovar a café

PŠT v Ta kavárně

19:30
Praha, TA KAVÁRNA

Úterý 10.12.

Zápas: Bafni vs. Paleťáci

20:00
Brno, Kabinet MÚZ

Středa 11.12.

Benefice pro Hradec!

18:30
Hradec Králové, NãPLAVKA café & music bar

Čtvrtek 12.12.

Vystoupení účastníků kurzu improvizace v Pardubicích

19:00
Pardubice, Klub 29 - malá scéna Divadla 29

Pátek 13.12.

Script for Brains present Funny Perculiar

19:45
Praha, A Maze in Tchaiovna

Sobota 14.12.

Neděle 15.12.

BLR’s Super Sunday Show @the Teahouse

19:45
Praha, A Maze in Tchaiovna

Pondělí 16.12.

Úterý 17.12.

Středa 18.12.

Čtvrtek 19.12.

Střídavá péče: improshow pro Agapo

19:00
Brno, Mezzanine Café

Pátek 20.12.

Sobota 21.12.

The ImproBabble Improv Show!

19:00
Praha, Kavárna Liberál

Neděle 22.12.

BLR’s Super Sunday Show @the Teahouse

19:45
Praha, A Maze in Tchaiovna

 

Výpis představení si neklade žádné nároky na správnost. Vychází z volně dostupných dat. Zejména u festivalů se reálný čas hraní může lišit.

Ve výpisu se snažíme zahrnovat všechno zajímavé, co se v ČR v improvizaci děje, nejen improligové skupiny.