Kalendář představení

Pondělí 3.12.

TAMTí experiment: VLNY

20:00
Brno, Lužánky - středisko volného času

Úterý 4.12.

Bafni: Improzápas s Meandry

20:00
Brno, Bafni - improvizační divadlo

Párek Seláns & Up To Glen

20:00
Brno, ArtBar Druhý Pád

Středa 5.12.

IMPRO Kosa -v- A Maze in Tchaiovně

19:30
Praha, A Maze in Tchaiovna

Čtvrtek 6.12.

Olivy: Vánoční improshow

19:00
Olomouc, Divadlo hudby - Muzeum umění Olomouc

Vystoupení Pod kobercem + host

19:30
Praha, Café Lajka

Andělé – improvizované osudy

20:00
Praha, Škola improvizace

Pátek 7.12.

Předvánoční improzápas: Klika vs. KINO

19:30
Praha, DDM hl.m. Prahy - Klub Klamovka

Sobota 8.12.

Prosincová Improshow skupiny Řeknivěž

18:45
Praha, Nuselská mládež

Bizoni – Improshow – Prdek

20:00
Paseky nad Jizerou, Horská chata Na Perlíčku - Prdek

The Christmas Comedy Show!

20:00
Praha, Blood, Love and Rhetoric Improv Comedy

Neděle 9.12.

Improzápas: TAMTi vs. Meandry

19:00
Brno, Klub Alterna

Pondělí 10.12.

One woman improshow: Alžběta Jelínková

19:30
Brno, ArtBar Druhý Pád

Úterý 11.12.

Středa 12.12.

Impro večírek

13:30
Praha, Café Na hlas

Improzápas StřeLI vs Like

19:30
Praha, Spirála - DDM Praha 8

IMPROzápas: Improstor x KŘIK

20:00
Plzen, Moving Station - kulturní prostor

Čtvrtek 13.12.

KOPR vs. KINO

19:30
, Divadelní sál DDM Spirála, Přemyšlenská 1102/15, 182 00 Praha 8-Kobylisy

All Imp v Jazzu: Improshow

20:00
Havirov, Jazz Club Havířov

Pátek 14.12.

Divadelní Improvizace Nic není špatně | Klamovka 2019

18:45
Praha, DDM hl.m. Prahy - Klub Klamovka

KOMEDIOMAT – Brno

19:30
Brno, BURANTEATR

VIP vs KIŠ: Kam nás cesta zavedla?

19:30
Praha, Spektrum - Karlín

Sobota 15.12.

Improzápas

19:30
Boskovice, Boskovice Panský dvůr

Neděle 16.12.

BLR Comedy Improv – The Class Show

19:45
Praha, A Maze in Tchaiovna

Pondělí 17.12.

KOMEDIOMAT – Praha

19:30
Praha, Rock Café Prague (Official)

TAMTí experiment: Brněnská improkuchyň

20:00
Brno, Lužánky - středisko volného času

Středa 19.12.

Impro večírek

13:30
Praha, Café Na hlas

English improv comedy night

19:30
Olomouc, Nabalkoně Kabaretní scéna

Ostrov, který jsem přehlíd

19:30
Praha, Divadlo Bez Hranic

Čtvrtek 20.12.

Improvizační jednohubka

19:15
, Kounicova 43, 602 00 Brno, Česká Republika

IMPRO Samé Vody: Beton a já

19:30
Praha, Divadlo Kampa

Pátek 21.12.

Sobota 22.12.

Paleťáci a Petr Váša

19:00
Pardubice, Divadlo 29

Neděle 23.12.

Pondělí 24.12.

Úterý 25.12.

Středa 26.12.

Čtvrtek 27.12.

Pátek 28.12.

Sobota 29.12.

Neděle 30.12.

Pondělí 31.12.

Úterý 1.1.

Středa 2.1.

Čtvrtek 3.1.

Pátek 4.1.

Sobota 5.1.

Neděle 6.1.

 

Výpis představení si neklade žádné nároky na správnost. Vychází z volně dostupných dat. Zejména u festivalů se reálný čas hraní může lišit.

Ve výpisu se snažíme zahrnovat všechno zajímavé, co se v ČR v improvizaci děje, nejen improligové skupiny.