ALT+F4: Klasická improshow

Čas události: 9.2.2023 19:30 - 22:30
Místo: Café Club Míšeňská
Facebook: https://facebook.com/events/1581877578954172

Když přijdeme udření z práce rovnou do zákulisí, není nám do smíchu. A tušíte správně – chceme si o tom povídat. „Dnes žádné umění!“ Rozhodne Čory, zatímco nás pokrmuje mediálními novinkami, „co kdybychom si zahráli takovou klasickou improshow?“

Nastane ticho. Žádná reakce. Těžko najdete škálu dost širokou na to, abychom vyjádřili, jak moc jeho návrhem nejsme překvapeni. Co dál? Radostí neskáčeme. A ze zkušenosti víme, že odpor je marný.

Existuje pouze jediná možnost…

Líďa vařící nesnesitelně odporné japonské kafe na Bunsenově kahanu se potají otočí na Anetu ztracenou v úvahám nad nesmrtelností Kafkova chrousta. Ta neznatelně kývne hlavou. Už mají dost přitroublých gegů, vtípků a frků. Všichni jsou tajtrlík a oni už na to dlabou. Jsou komedianti a chtějí dělat seriózní humor.

„Zase chystají sabotáž,“ Anet nad nimi jen zakroutí hlavou a přeladí kytaru z jazzové pohody na folkovou notu. „Divadlo je vzácná rarita,“ zazpívá unaveně,“ jsme všeho plní a uvnitř roste prázdnota.“

„Dneska z toho mám dobrý pocit,“ tleskne naivně Čory rukama, „dneska se budeme prostě bavit – žádné velké drama!“

A jak Čory řekne, tak se i stane. Žádné velké drama! Přijďte se podívat na klasickou improshow tří vyhořelých herců za vynikajícího hudebního doprovodu.

Hrají:

Aneta Birnerová
Aneta Fišerová
Ondřej Líďa Lidický
Tomáš Čory Skoupý
Speciální stálý host Vít Horažďovský

Vstupné dobrovolné.


Událost byla automaticky jednorázově převzata ze stránek organizátorů. Pro detaily a aktualizace kontaktujte je.