Divadelní improvizace pro nezadané 30-44

Čas události: 20.9.2023 17:45 - 20:45
Místo: Praha
Facebook: https://facebook.com/events/844199443996108

Pojďte pane, budeme si hrát! Dámy, vy samozřejmě také! Protože právě o tom je improvizace, hrajete si a náramně se bavíte. Akci povedou zkušení improvizátoři, kteří zajistí, že to bude skvělý zážitek pro každého.

Nejprve se představíme a trochu prolomíme ledy seznamovací hrou. Kromě jména se dozvíme o druhých i něco navíc, třeba kdo má jaký koníček nebo nějakou jinou informaci, díky které se nám už dál bude snáz povídat. Tato část je koncipovaná tak, aby odpadla nervozita, účastníci se začali postupně poznávat a cítili se příjemně.

Ve hrách budeme pokračovat i dál, celá divadelní improvizace bude vlastně série malých hravých cvičení, při kterých se postupně rozhýbeme na těle i uvolníme na mysli. Naladíme se na tady a teď, na příjemně uvolněné blbnutí a tak se postupně cvičení překulí více a více v hraní. Není potřeba se obávat, že pro vás improvizace není. Je pro každého, kdo to chce zkusit a má chuť si hrát.

Improvizace je nejen nesmírně zábavná, ale je to i účinná cesta k osobnostnímu rozvoji. Stane se vám někdy, že nevíte, jak zareagovat, a dodatečně si říkáte, co jste měli říct nebo udělat? Na tréninku improvizace získáte větší pohotovost a zvýšíte si sebevědomí při jednání s lidmi.

Samotný trénink bude trvat 2 hodiny, takže prostoru na zkoušení bude až dost. Po skončení zajdeme na večeři, zapijeme své nově nabité dovednosti, posedíme, popovídáme,…

Poznámky:

– Minimální počet účastníků je 5 mužů a 5 žen.
– V ceně je zahrnuto drobné občerstvení.
– Akce potrvá 2 a půl hodiny, pak bude následovat posezení.
– Doporučené vybavení: pohodlné oblečení na volný pohyb uvnitř.
– Účastníci si během akce zaškrtnou, s kým by měli zájem sdílet svůj
kontakt, a organizátoři se o to následně v případě shody postarají.


Událost byla automaticky jednorázově převzata ze stránek organizátorů. Pro detaily a aktualizace kontaktujte je.