HOSTINA /𝖈̌𝖊𝖗𝖛𝖓𝖔𝖛𝖊́ 𝖗𝖊𝖕𝖗𝖎́𝖟𝖞/

Čas události: 23.6.2023 19:30 - 21:30
Místo: Jatka78
Facebook: https://facebook.com/events/101631029573189

𝕳𝖗𝖆́𝖙 𝖈̌𝖎 𝖓𝖊𝖍𝖗𝖆́𝖙 𝖘𝖎 𝖘 𝖏𝖎́𝖉𝖑𝖊𝖒? 𝕲𝖚𝖗𝖒𝖆́𝖓 𝖓𝖊𝖇𝖔 𝖌𝖚𝖗𝖒𝖊𝖙? 𝕳𝖊́𝖉𝖔𝖓𝖎𝖘𝖒𝖚𝖘 𝖏𝖆𝖐𝖔𝖟̌𝖙𝖔 𝖛𝖞́𝖈𝖍𝖔𝖉𝖎𝖘𝖐𝖔 𝖘𝖕𝖔𝖑𝖊𝖈̌𝖊𝖓𝖘𝖐𝖊́𝖍𝖔 𝖔𝖕𝖔𝖏𝖊𝖓𝖎́. 𝕾 𝖏𝖎́𝖉𝖑𝖊𝖒 𝖗𝖔𝖘𝖙𝖊 𝖈𝖍𝖚𝖙̌. 𝖅𝖍𝖑𝖙𝖓𝖔𝖚𝖙 𝖓𝖊𝖔𝖕𝖆𝖐𝖔𝖛𝖆𝖙𝖊𝖑𝖓𝖔𝖘𝖙 𝖔𝖐𝖆𝖒𝖟̌𝖎𝖐𝖚. 𝕯𝖊𝖟𝖊𝖗𝖙 𝖒𝖎́𝖘𝖙𝖔 𝖉𝖊̌𝖐𝖔𝖛𝖆𝖈̌𝖐𝖞. 𝕻𝖔𝖟𝖉𝖓𝖎́ 𝖍𝖔𝖘𝖙𝖎 𝖏𝖊𝖉𝖎́ 𝖐𝖔𝖘𝖙𝖎.

My kluci, co spolu chodíme si vás dovolují pozvat na slavnostní hostinu. Staňte se spolustrávníky a usedněte s námi k jednomu stolu. Budete svědky jedinečně kuriózního setkání, ódy na nevšednost a porušování pravidel, která si sami nastolujeme. Zažijte na vlastní kůži improvizovanou hostinu.

Ochutnáte nový rozměr imerzivního a improvizovaného zážitku. Nasytíte se koláží příběhů, akrobacií, tancem a fyzickým divadlem. Každý večer bude jiný a rezervovaný exkluzivně pro padesát hostů. Nastaví zrcadlo společnosti, kde se rozhodně nejí do polosyta a nepije do polopita.

Z jídla se stane rekvizita, partner na jevišti nebo další divák. A z normální hostiny rázem absurdní hra. Nenazkoušené pohostinství se s obratností improvizátorů ponoří do neznámých vod. Utopí se v polévce, nebo se dostanou až k digestivu?

O opravdový gurmánský zážitek se postarají kluci z Na ohni a kouři.

———————————–
https://goout.net/cs/hostina/szvofqu/
650 Kč

————————————-
Projekt je realizován z finanční podpory hl. m. Prahy


Událost byla automaticky jednorázově převzata ze stránek organizátorů. Pro detaily a aktualizace kontaktujte je.