IMPRO ochutnávka v Liberci 🌱 21. duben

Čas události: 21.4.2024 15:00 - 18:00
Místo: Motyčkovic klika
Facebook: https://facebook.com/events/946632019741317

Ochutnávkové improvizační odpoledne vám dá možnost zažít improvizaci na vlastní kůži, propojit se svou spontánností, lehkostí a radostí v sobě. Ochutnat některé principy divadelní improvizace. Zažít to, o co se v improvizaci opíráme, když není předem jasné, kam náš příběh jde. Zažít hráčkou zvědavost a pustit kontrolu nad vznikajícím příběhem. Budeme tvořit se slovy, s tělem i s hudbou. Zažijete napojení na sebe, na spoluhráče a necháte vznikat příběh v okamžiku tady a teď.

Termíny: 21.dubna (a také 12.května)
Místo: Motyčkovic Klika Liberec
Čas: 15:00 – 18:00
Cena: 600,- Kč

Těším se na všechny, kdo si chce zařádit, zkusit improvizovat anebo si zažít něco, co se do reálného světa nevejde. Pokud zvažujete kurz „Impro Start“, který začínám od října, je to také dobrá příležitost zažít improvizaci pod mým vedením a zjistit, zda vám to sedne.
Každé odpoledne bude jiné, opakovat se nebudou a ani na sebe nebudou navazovat. Pokud tedy chcete zažít více improvizace, můžete se hlásit na oba termíny. A zároveň není nutné absolvovat dubnový termín, abyste se mohli účastnit květnového. Každý bude jedinečný i podle toho, jak ho naplníme společně. Do přihlášky prosím uveďte datum, které jste si vybrali. „Ochutnávky“ se uskuteční při minimálním počtu 6 přihlášených. Těším se!

Káča Burešová

více info: www.buresovakaterina.cz/improvizace
email: impro@buresovakaterina.cz
telefon: 777 561 405


Událost byla automaticky jednorázově převzata ze stránek organizátorů. Pro detaily a aktualizace kontaktujte je.