IMPROSHOW: OSTROV PŘEŽITÍ

Čas události: 10.1.2024 19:00 - 22:00
Místo: DK Poklad
Facebook: https://facebook.com/events/364580192609311

Po roce se opět vracíme do Pokladu, tentokrát s jasným cílem to tam opravdu vyprodat do posledního místa!

Tahle improvizační show nemá v Česku obdoby! Pět zkušených herců se přímo před vašimi zraky utká o vítězství v té nejbláznivější reality show, kterou jste kdy viděli. Inspirovali jsme se těmi nejzvláštnějšími televizními formáty a vůbec poprvé je přeneseme na divadelní prkna.

Naši soutěžící se ocitnou na Ostrově přežití, kde se naplno projeví jejich schopnost vás parádně rozesmát a vy sami rozhodnete, kdo přežije až do konce. Herce čeká série improvizačních výzev, ve které se naplno projeví jejich talent a umění získat si publikum na svoji stranu. Bude to intenzivní, vyhrocené a plné typického humoru Divadla improvizace Odvaz.

Nepropásněte šanci být u největší improvizační show roku, tohle opravdu stojí za to vidět. Celé představení se odehraje pouze jednou a už nikdy jej nebudeme opakovat, nic není připravené a stát se může opravdu cokoliv. U toho prostě chcete být!

Těšte se na obrovský divadelní sál DK Poklad, velkoplošnou projekci, intenzivní a hlavně interaktivní zážitek, živý hudební doprovod a herce, kteří mají za sebou desítky let a zkušeností na improvizačním jevišti. Kdo zná Odvaz, ten ví, že tohle bude stát opravdu za to!

CO JE IMPROVIZAČNÍ SHOW?
V tematických improvizačních show, jako je tato, obvykle herci divadla Odvaz vůbec netuší, jaký formát improvizace si na ně moderátor večera připravil. Příběhy se točí kolem jednoho tématu, ale vše ostatní je autentické a vytvořené přímo na divadelním jevišti. Úkolem herců je hlavně parádně pobavit diváky.

Délka představení: 120 minut (včetně přestávky)
Cena vstupenky: 250 Kč


Událost byla automaticky jednorázově převzata ze stránek organizátorů. Pro detaily a aktualizace kontaktujte je.