Improvizační workshop pro začátečníky v Praze

Čas začátku: 3.5.2024 19:00
Čas konce: 5.5.2024 19:00

Místo: Klub Klamovka DDM hl.m. Prahy
Facebook: https://facebook.com/events/1662837327580688

Neuvěřitelně zábavná forma osobnostního rozvoje.

Metodami divadelní improvizace rozvíjíme osobnost a dovednosti účastníků potřebné pro radostný a spokojený život. Učíme lidi znovu si hrát, brát život s nadhledem, lehkostí a radostí. Přijímat svoje chyby a umět s nimi naložit jako s výzvou. Rozvíjíme schopnost reagovat na nečekané situace, nenechat se jimi zaskočit a cítit se u toho dobře. Pracujeme na rozvoji spolupráce, kreativity, komunikace, veřejném vystupování a prezentačních dovednostech. Trénink improvizace podporuje autenticitu, spontaneitu a odvahu kráčet do nových věcí. Pomáhá lidem dostat se sami k sobě a lépe se poznat, objevit v sobě nové nepoznané možnosti nebo limity, na kterých je možné pracovat.

Workshop je určen i těm, co nemají žádné konkrétní zadání, ale rádi koukají na improvizaci a vždycky si to chtěli vyzkoušet…

Víkendový workshop končí představením pro přátele a kamarády účastníků. Workshop ale není cílen na tvorbu improvizačního představení, ale na trénink improvizačních dovedností. Představení, kterým víkend končí, je jen trešničkou na dortu pro ty, co si budou chtít zahrát. A ověřit si, jak daleko jsou ochotní ze své komfortní zóny vykročit.

Více informací a přihlášky naleznete zde: https://improvizacnikurzy.cz/kurzy/vikendy-pro-zacatecniky-praha/

Kurz lektoruje Simona Trávníčková.

Veškeré informace na FB – do zpráv Simona Trávníčková, na emailu simona.travnickova@gmail.com nebo na telefonu 607 624 010 (Simona).


Událost byla automaticky jednorázově převzata ze stránek organizátorů. Pro detaily a aktualizace kontaktujte je.