Improworkshop ve veřejném prostoru

Čas události: 13.11.2016 15:00 - 17:00
Místo: pod koněm, Václavské náměstí
Facebook: https://facebook.com/events/145653882568007

Váááážené dáámy a pááánovééé, přistupte blíž! Uvidíte co jste neviděli! Uslyšíte, co jste neslyšeli! Ucítíte, co jste necítili! Zažijete, co jste nezažili! Mnozí efektové! Lítající sloni! Modré z nebe!

Skoro tak. Zkrátka listopad patří divadlu; hraní si. A my si budeme hrát. A protože s tím hraním nemáme takové zkušenosti; budeme se učit improvizovat. Kde jinde, než v MHD.

Idea je jednoduchá. Půjde o běžný improvizační workshop, pod taktovou zkušeného lektora… který se zcela jistě mezi námi objeví (well – kdo umí hrát improdivadlo? Strýček Sam wants you! ; ) A bude to na zcela běžném místě – na zastávkách; v pasážích; v nákupních centrech; v MHD. Zkrátka, kde nás na chvilku nevyhodí.

(pokud opravdu, ale opravdu, nemáte na to být na chvilku hercem; doneste si vlastní skládací židličku a buďte nám divákem! Pamětníci zavzpomínají se slzou v okou na děsírské židličkaření.)

// Sraz posunut už na 15:00, abychom se vešli do všech přepravních prostředků a nepřekáželi při večerní špičce. Místo srazu nezměněno – pod koněm.


Událost byla automaticky jednorázově převzata ze stránek organizátorů. Pro detaily a aktualizace kontaktujte je.