POHYB A EMOCE workshop – Shawn Kinley (Kan)

Čas události: 26.1.2019 10:30 - 17:30
Místo: Žižkostel, Náměstí barikád 1, Praha
Facebook: https://facebook.com/events/223587825193527
Vstupenky: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfuecOLIQTnteNllWponZB-KOc77MRhEfLakgTbpRn4DGXxqA/viewform

V rámci zimního IMPROFESTU 2019 (www.improfest.cz) se vám představí úžasný kanadský lektor improvizace Shawn Kinley, který je pokračovatelem a žákem Keitha Johnstona.

O WORKSHOPU:
Pohyb je propojený s emocemi. Emoce vylézají na povrch skrze akci. Akcí zjišťujete, jaké emoce vlastně vyjadřujete. Jestliže postrádáte jedno, zákonitě postrádáte i to druhé. Tento workshop snoubí tyto pohyb a emoci v jedno pevné nerozlučitelné manželství.

O SHAWNOVI:
Shawn Kinley (35) vystupoval a lektoroval po celém světě (poslední součet činní 52 států). Ve svých hodinách propojuje podle potřeby všechny své znalosti a dovednosti z oblastí: práce s maskami, mimického, psychického a improvizačního divadla.
Jeho domovinou je Kanadské The Loose Moose Theatre, kde vystupuje, režíruje a učí když zrovna není na cestách. Již více jak 20 let úzce spolupracuje s Keithem Johnstonem na jeho workshopech v Národním divadle a opeře v Irsku, Norsku, Slovinsku, Scotsku stejně tak i pro vědce v Izraeli, technologické firmy v Dubaji, právní firmy ve Spojených státech, nebo pro děti. Speciálně pak s mládeží na univerzitách jako Oxford, Cambridge, Tokyo atd.. Největší inspiraci nachází u dětí. Často ty šestileté cituje a upozorňuje na jejich moudrost a schopnost umět improvizovat.

PŘIHLÁŠKY JSOU ZDE:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfuecOLIQTnteNllWponZB-KOc77MRhEfLakgTbpRn4DGXxqA/viewform

Cena je 2000 Kč (Pro studenty a absolventy ŠKOLY IMPROVIZACE za 1500,- Kč). Platí se na místě

Posted in .

Událost byla automaticky jednorázově převzata ze stránek organizátorů. Pro detaily a aktualizace kontaktujte je.