Reklamní IMPROspeciál – 13. 9. 2017 v Jazz klubu Reduta

Čas události: 13.9.2017 19:00 - 20:30
Místo: Reduta Jazz Club Praha, Národní 20, Praha
Facebook: https://facebook.com/events/248402685680806

„Reklama je zmrazení lidské inteligence na dostatečně dlouhou dobu, aby se na tom daly vydělat peníze.“

Nastražte uši dámy a pánové, je tu jedinečná a neopakovatelná nabídka. Trápíte se, že jste se celé léto pořádně nezasmáli? Už jste si dlouho na nikoho nezakřičeli sebedivnější téma, které by hned vtipně zahrál na jevišti? Chybí vám pravidelné energií nadupané večery s divadelní improvizací? Tak právě pro vás tu máme něco výjimečného! Reklamní IMPROspeciál, který se uskuteční ve středu 13. 9. 2017 od 19:00 v prezentačních prostorách Jazz klub Reduta (Národní 20, Praha 1). Nabídka je časově a kapacitou omezená, proto neváhejte a nezmeškejte náš vstup do další improvizační sezóny!

Jak vlastně vznikají ty propracované reklamní kampaně a strategie? Co pijí, berou nebo hulí přední čeští i světoví marketéři před tím, než vymyslí slogan: „Dnes. Zítra. Toyota.“, „Zde jsem člověkem, zde nakupuji“ nebo „Prostě to udělej.“ Jak se zbavit online reklamy? Rozhlasové reklamy? A co kdyby existovaly reklamy divadelní? Jaký by vůbec byl náš život, kdybychom se všemi radami z reklam řídili? A chodí Horst s Gabi? To vše a mnohem více se dozvíme v rámci improvizované večerní show v podání zkušených improvizátorů skupiny IMPROvariace. Celým večerem vás provede reklamní a marketingový guru samouk – Honza.

Rezervace vstupenek prostřednictvím emailu: rezervace@improvariace.cz Předprodej vstupenek (pro ty, kteří nechtějí stát dlouhé fronty) probíhá prostřednictvím sítě GoOUT nebo přímo v Jazz clubu Reduta na telefonním čísle 224 933 487. Cena jedné vstupenky je 120 Kč student / 150 Kč dospělý.

Těšíme se na vás po prázdninách v Redutě. Protože „když nás milujete, není co řešit!“ 🙂

IMPROvariace
www.improvariace.cz
info@improvariace.cz
rezervace@improvariace.cz

Posted in .

Událost byla automaticky jednorázově převzata ze stránek organizátorů. Pro detaily a aktualizace kontaktujte je.