Severská krimi – improvizační divadlo v Lípě!

Čas události: 18.4.2020 19:00 - 21:00
Místo: Obec Lípa, Lípa 93, Lípa
Facebook: https://facebook.com/events/2596338080478351

Ponurá, mrazivá atmosféra, temná zákoutí lidské psychiky, kriminalista, co možná miluje FINSKOU VODKU A pije jak DÁN,
ale jeho vyšetřovací metody jsou účinné jako ŠVÉDSKÉ KAPKY, podivné vraždy, napětí, spleť intrik, prohnilá rodinná tajemství… a možná i FINSKÁ SAUNA, NORSKÉ SVETRY a NÁBYTEK Z IKEA… Pátrejte, kdo je vrah společně herci, užijte si závan severského prostředí v kombinaci s komikou, která vzniká z dialogů, které nikdo dopředu nenapsal.

Režisérka Lipského ochotnického spolku (L.O.S.) od nějž očekáváte už standardní zábavičku, se vám rozhodla nechat ochutnat ojedinělou formu divadla. Máte tedy možnost pod její taktovkou shlédnout poprvé na Vysočině divadelní improvizovanou hru, která se nikdy nedá zopakovat, protože vzniká díky vám – divákům.
PŘIJĎTE TEDY DOSLOVA ZAMÍCHAT KARTAMI A URČIT, O ČEM BUDE NÁŠ PŘÍBĚH!!!

Hrají: Barbora Krčmářová, Jaroslav Fabián, Kateřina Kupčíková Stehlíková, Monika Nevolová, Marian Mihalo, Lenka Sadvarová, Michal Štrajt, Gabriela Poláková

Kde: sokolovna Lípa (u Havlíčkova Brodu)
Kdy: 18.4. 2020
Čas: 19:00
Vstupné: dobrovolné, ale prosíme o včasnou rezervaci míst k sezení, a to buď na linku zde: https://forms.gle/yMfq6opLUTCz6cxJ9
nebo na telefonu 777 588 395 (Monika) nebo mail: monika.nevolova@gmail.com

Další užitečné informace:
– Při představení nebude ublíženo žádnému divákovi, ani nebude použit jako rekvizita či jinak nucen vstupovat na jeviště (ledaže byste sami chtěli).
– Pozor: Představení není tak docela vhodné pro malé děti, uvažte tedy, prosíme, jejich přítomnost v sále.

Co je improvizační divadlo:
Divadlo, které nespoléhá na naučený text, jako je tomu v případě klasických ochotnických či profi divadelních představení, spoléhá na větší intenzitu a umění být přítomen, hrát spolu, spolupracovat na jevišti, vyrobit dialog za pochodu a porodit příběh, který nebyl dopředu napsán, a přitom je silný jak tatranský čaj.


Událost byla automaticky jednorázově převzata ze stránek organizátorů. Pro detaily a aktualizace kontaktujte je.