Vánoční improshow na Vysočině

Čas události: 10.12.2023 17:30 - 20:30
Místo: Obec Lípa
Facebook: https://facebook.com/events/881150563575799

A je to tady. Taková docela nepřipravená vánoční besídka! Pojďte se naladit na Vánoce a užít si show, která se nikdy nebude opakovat. Rozbalte to s námi dřív, než si rozbalíte své vánoční dárky! Kromě improvizátorů z řad skupiny NEPŘIPRAVENÍ se objeví i členové souboru L.O.S. Vánoční atmosféra, písně, kouzelné situace, které se ve stejné podobě nedají nikdy zopakovat a spousta legrace, to je to, na co se můžete těšit!

Nebaví vás Vánoční šílenství? Nevadí, společně se tomu vysmějeme!

Baví vás Vánoční atmosféra? Bezva, my se vás pokusíme vánočně dojmout, že budete tát jako sněhové vločky!

Chcete konečně pod stromečkem najít to, po čem dlouho toužíte? Tady se vám to splní!

Přijďte do divadla a užijte si s námi kouzlo divadelní improvizace nejen na téma Vánoce.

Vy si budete přát, a my vám budeme hrát!

Kdy: 10. 12. 2023 od 17:30

Kde: Divadelní sál Lípa 300, Lípa 582 57

Délka představení 90 – 120 min
Doporučené dobrovolné vstupné do klobouku je 130,- Kč (na místě)
Udělejte rezervaci míst na telefonním čísle 777 588 395 (Monika) nebo na mailu monika.nevolova@gmail.com nebo u členů L.O.S.
Hrají: Monika Nevolová, Gabriela Poláková, Petra Jelínková, Jaroslav Fabián, Marian Mihalo, Martin Bella, Lukáš Edr, Pavel Kuttelwascher, Marek Kunc

Více o skupině Nepřipravení: www.nepripraveni.cz

PS: nejedná se o dětské divadelní představení nebo pohádku, ale na improvizační show se běžně pobaví i děti od cca 8 let věku, takže je klidně vezměte sebou J

Co je improshow?

Vezmete partu improvizátorů, postavíte je na podium, a kolem posadíte diváky, kteří mají rádi, když jsou tak trochu součástí představení a rádi se baví. Hráči vybírají takzvané hry či kategorie, které se budou hrát (například: báseň, žánrová vyprávěná, telenovela, dabing, tam a zpět v čase a další hry…atd.). Z publika pak padají na jednotlivé hry náměty, indicie, inspirace v podobě náhodných slov, vět, nebo určení prostředí. Na zvolené téma pak hráči sehrají improvizovanou scénu v rámci určené disciplíny. Vše vzniká tady a teď, nic nemá připravený scénář. Je to magie okamžiku. Někdy se může stát, že ti odvážnější diváci se mohou stát součástí scény, účast je ovšem vždy dobrovolná. Cíl improshow je zřejmý: všichni se necháváme překvapovat vznikajícími situacemi, hráči reagují na sebe a na publikum a publikum na ně (ideálně smíchem, dojetím, překvapením, nadšením z vznikajícího příběhu). A ideálně je to zábava pro všechny zúčastněné.


Událost byla automaticky jednorázově převzata ze stránek organizátorů. Pro detaily a aktualizace kontaktujte je.