Vánoční Výkřik (IMPROvariace) 14.12.2018 v Divadle Kámen

Čas události: 14.12.2018 19:30 - 22:00
Místo: Divadlo Kámen Praha, Divadlo Kámen, Nekvasilova 625/2, Praha
Facebook: https://facebook.com/events/765638350443715

Do Štědrého dne ještě nějaký ten den zbývá, vánoční atmosféra na nás ale útočí ze všech koutů. Ceny v obchodech klesají, počet zákazníků stoupá, skříně se doma zaplňují dárky, roste počet hovorů na linku důvěry. A kdo nešílí z Vánoc, šílí z toho, jak šílí všichni kolem něj. Pojďte si společně s námi improvizátory na chvíli od toho šílenství odpočinout.

Služebně mladší skupina Vý.K.Ř.I.K. vystoupí v divadle Kámen na Invalidovně 14.12.2018 od 19:30. Týmy poměří svoje síly v nejrůznějších improvizačních kategoriích, disciplínách a cvičeních. Představí se divákům v kategoriích žánrových (červená knihovna, western), technických (diapozitivy), ale i těch mezi hráči „nejvíce“ oblíbených (poetická). Všechny improvizace proběhnou na divácká témata a právě diváci rozhodnou na konci večera, který z týmů bojoval lépe.

REZERVACE vstupenek (nutná!) probíhá prostřednictvím emailu rezervace@improvariace.cz. Úspěšná rezervace Vám bude v nejkratším možném termínu potvrzena na uvedený email (bez potvrzení není rezervace platná). Cena jedné vstupenky je 120 Kč.

Těšíme se naviděnou

IMPROvariace
www.improvariace.cz
rezervace@improvariace.cz
info@improvariace.cz

Posted in .

Událost byla automaticky jednorázově převzata ze stránek organizátorů. Pro detaily a aktualizace kontaktujte je.