Víkendový improvizační workshop pro začátečníky v Praze

Čas začátku: 29.11.2019 18:00
Čas konce: 1.12.2019 21:00

Místo: DDM hl.m. Prahy - Klub Klamovka, Podbělohorská 3, Praha
Facebook: https://facebook.com/events/573793643152838
Vstupenky: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfNw9ZMT4gGHZKhpiKNRuaDbTsFO0IDDYshaIp8aPt2pJ-gkw/viewform

Víkendový workshop pro improvizací dosud nepolíbené. Neuvěřitelně zábavná forma osobnostního rozvoje.

Metodami divadelní improvizace rozvíjíme osobnost a dovednosti účastníků potřebné pro radostný a spokojený život. Učíme lidi znovu si hrát, brát život s nadhledem, lehkostí a radostí. Přijímat svoje chyby a umět s nimi naložit jako s výzvou. Rozvíjíme schopnost reagovat na nečekané situace, nenechat se jimi zaskočit a cítit se u toho dobře. Pracujeme na rozvoji spolupráce, kreativity, komunikace, veřejném vystupování a prezentačních dovednostech. Trénink improvizace podporuje autenticitu, spontaneitu a odvahu kráčet do nových věcí. Pomáhá lidem dostat se sami k sobě a lépe se poznat, objevit v sobě nové nepoznané možnosti nebo limity, na kterých je možné pravocat.

Workshop je určen i těm, co nemají žádné konkrétní zadání, ale rádi koukají na miprovizaci a vždycky si to chtěli vyzkoušet…

Víkendový workshop končí představením pro přátele a kamarády účastníků. Workshop ale není cílen na tvorbu improvizačního představení, ale na trénink improvizačních dovedností. Představení, kterým víkend končí, je jen trešničkou na dortu pro ty, co si budou chtít zahrát. A ověřit si, jak daleko jsou ochotní ze své komfortní zóny vykročit.

Více informací a přihlášky naleznete zde: http://improvizacnikurzy.cz/kurzy/vikendovy-workshop-praha-listopad-2019/

Kurz lektoruje Simona Trávníčková.

Veškeré informace na FB – do zpráv Simona Trávníčková, na emailu simona.travnickova@gmail.com nebo na telefonu 607 624 010 (Simona).


Událost byla automaticky jednorázově převzata ze stránek organizátorů. Pro detaily a aktualizace kontaktujte je.