TAMTi na Sibiři!

Čas události: 16.6.2018 18:00 - 19:00
Místo: Dukelská třída 50, 614 00 Brno, Česká Republika, ,
Facebook: https://facebook.com/events/244191352981679
Vystupuje: TAMTi

Měli jste vždycky v hlavě nějaký nápad, který jste chtěli vidět na divadle, ale nikdy jste k tomu neměli příležitost? Řekněte nám váš nápad jako inspiraci pro naše improvizované představení a nechte své vysněné postavy ožít přímo před vámi (a jen a jen pro vás)! Diváci, kteří do představení vnesou počáteční inspiraci v podobě slova, předmětu či čehokoliv jiného, budou svědky bohaté přehlídky scén, postav, pohybů a emocí, která se spojí v ucelený příběh plný hravosti i vážnosti, zvratů i usmíření, překvapení i… kdoví?

Kdy? V sobotu 16. 6. 2018 v 18:00
Kde? Bio Sibiř, Dukelská 50, Brno

Vstupné: ZDARMA

Kdo jsou TAMTi?

Jsme brněnské improvizační divadlo, které funguje od roku 2011.
Baví a zajímá nás improvizace jako zdroj zábavy i zamyšlení nad světem kolem nás. Naše představení celé vznikají přímo na jevišti a jsou neopakovatelným zážitkem.

Co je to Sibiř?

www.biosibir.cz
Sibiř je kulturní autonomní centrum v budově bývalého kina a divadla Bio Sibiř. Lidé kolem Sibiře se snaží vytvořit prostor, který bude kreativní, kolektivní, samosprávný, nekomerční a tvořený svépomocí.
V rámci Dne Husovic proběhne v Sibiři bohatý kulturní program, během kterého se můžete těšit nejen na improvizační představení TAMTi – improvizační divadlo, ale také na workshop žonglování, swingovou kapelu Žitan, Romstár Vyškov a mnoho dalšího. Podrobný program události s názvem „Sibiř: Otevíráme své brány na Den Husovic“ naleznete zde:

https://www.facebook.com/events/1235586643211695/

Posted in .

Událost byla automaticky jednorázově převzata ze stránek organizátorů. Pro detaily a aktualizace kontaktujte je.